
Inbraak bij Eloise van Oranje: “Duidelijk gericht op de sieraden”
Tekst: Vera Guldemeester
19 december 2024
Slecht nieuws voor gravin Eloise van Oranje, er is namelijk ingebroken in haar huis in Amsterdam. Ze vertelt hierover op Instagram.
Alle sieraden van familie weg bij inbraak
Ze post op Instagram over de inbraak: “Gister is er bij ons in Amsterdam ingebroken… het was duidelijk gericht op de sieraden, want die zijn bijna allemaal weg: ringen, kettingen en horloges. De sieraden die ik van mijn familie heb gekregen over de jaren heen, daar baal ik echt het meest van… Natuurlijk is het uiteindelijk materieel, maar toch is het ook sentimenteel.”
Vreemde in huis
Ze vervolgt: “En het gevoel dat een vreemde in je huis is geweest en door onze spullen is gegaan is ook heel gek…” De gravin heeft het op dit moment dan ook erg zwaar en dat is meer dan logisch.
Lees ook: Dít gaf prinses Beatrix cadeau aan al haar kleindochters
Missen van opening tweede winkel
Het is dubbel verdriet voor Eloise, want ze zou vandaag haar tweede My Lima Lima winkel openen in Den Haag. Ook hierover vertelt ze wat in haar post op Instagram: “Daarnaast kan ik ook ontzettend balen dat ik niet in Den Haag bij de opening van de tweede My Lima Lima winkel kon zijn… het voelde zo gek om in Amsterdam te moeten zijn, terwijl de deuren zijn geopend vanochtend. Maar ja, het is even niet anders, waar ik het blijst mee ben is dat wij niet thuis waren gisteravond en dus veilig zijn.”
Veel sterkte, Eloise!
TEKST VERA GULDEMEESTER
BEELD ANP / INSTAGRAM
Uit andere media
Vera Guldemeester
Vera Guldemeester werkt sinds 2023 als freelance redacteur bij Royalty en creëert content over royals in het binnen- en buitenland. Ze heeft een passie voor schrijven, reizen en eten. Als ze niet aan het werk is, dan is ze in de keuken te vinden, waar ze de lekkerste taarten en koekjes bakt.
Meer van Vera